Oferta - pomoc prawna

Dla firm:

  • rejestracja działalności gospodarczej, spółki cywilnej, jawnej, z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowej, akcyjnej, komandytowo-akcyjnej, fundacji,
  • prowadzenie spraw oraz doradztwo z zakresu prawa podatkowego ,
  • prowadzenie spraw oraz doradztwo z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych,
  • przekształcenia spółek i zmiany umów spółek,
  • sporządzanie dokumentów: umowy i ugody.

Dla osób fizycznych:

  • prowadzenie spraw z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych,
  • prowadzenie spraw z zakresu prawa podatkowego,
  • prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego w dziedzinie ubezpieczeń prywatnych (komunikacyjnych, zdrowotnych).

 

Oferta - pomoc prawna

Nasze biuro prawne świadczy usługi sporządzania pism procesowych oraz doradztwa i wykładni prawa. Świadczymy usługi z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego. Sporządzamy umowy i ugody. Nasze biuro prawne to profesjonalna i niedroga pomoc prawna dostępna dla każdego.

Bezpłatna i szybka wycena usługi prawnej.

Świadczymy usługi na terenie Warszawy i okolic. W sprawach niewymagających osobistego udziału, na życzenie Klienta, realizujemy całość zlecenia przez Internet. Udzielamy atrakcyjnych zniżek dla emerytów i rencistów.

 

Podatki

- Świadczymy usługi doradztwa podatkowego (zajmujemy się między innymi takimi zagadnieniami, jak: podatek VAT, podatek dochodowy od osób fizycznych, podatek dochodowy od osób prawnych, środki trwałe i amortyzacja środków trwałych). Sporządzamy interpretacje indywidualne w sprawach podatkowych, odwołania od decyzji Urzędów Skarbowych, odwołania do Izby Skarbowej, redagujemy pisma i zaskarżenia decyzji do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych i Najwyższego Sądu Administracyjnego w sprawach podatkowych.

 

Ubezpieczenia

- Udzielamy wszelkiej pomocy prawnej w sporach z ZUS i z ubezpieczycielami prywatnymi. Nasze biuro zajmuje się pomocą prawną dotyczącą ubezpieczeń społecznych i sporów wynikłych na tym tle. Pomagamy w sprawach obejmujących źle naliczone składki ubezpieczenia zdrowotnego, emerytalnego, rentowego, wypadkowego, składki PEFRON oraz pracownicze. Zajmujemy się także sporami wynikłymi ze źle obliczonego/źle wypłacanego świadczenia rentowego, emerytalnego, chorobowego. Dochodzimy także należności od ubezpieczycieli prywatnych wynikłych z ubezpieczenia komunikacyjnego, majątkowego, zdrowotnego i innych.

 

 

Kontakt:

Joanna Miżołębska Biuro Prawne

tel. 512 840 520
e-mail: mizolebska@gmail.com

godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota 10:00 -18:00